Kurumsal

   2007 yılında kurmuş olduğumuz BE-KA Tekstil hazır giyim İMALATI ve İHRACATI yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana, her dönem müşteri beklentilerini algılama yeteneğine ve rekabet şartlarına ayak uydurabilen çağdaş bir yönetim yapısına sahip olan BE-KA Tekstil üretiminin % 100 ‘ünü Avrupa Ülkelerine ihraç etmektedir. İhracatının büyük bölümünü gerçekleştirdiği ülkeler: ALMANYA, FRANSA, İSPANYA, İNGİLTERE’DİR.

BE-KA Tekstil kendi bünyesinde bulundurduğu Dizayner, Stilist, Modelist’lerin yanı sıra işletmesinde, Kalite Kontrol, Modelhane, Kesimhane, Dikimhane, Ütü Paket ve İdari Kadrosu ile bünyesinde 120 kişinin görev aldığı, aylık 250.000 Adet üretim kapasitesi ve hizmet aldığı yardımcı kuruluşları ile birlikte aylık üretim kapasitesi 700.000 Adet ile hazır giyim imalatı yapan entegre bir kuruluştur.

Modern çizgisi ve modayı yansıtan tarzı ile ağırlıklı olarak, bayan giyim modellerini aynı kalite ve verimlilikte sunabilen kendi tasarımlarını yaparak model geliştirmeyi müşteri memnuniyetini en önemli unsuru olarak görmekte ve müşterileri için kendi koleksiyonunu oluşturma yolunda emin adımlarla hızla ilerlemektedir.

Ayrıca BE-KA Tekstil kendi bünyesinde Tamay Tekstil ve Fersah Yapı şirketleri ile de Hizmet vermektedir.


Misyonumuz

   BE-KA Tekstil hızlı değişim sürecinde duracağı yeri doğru tespit ederek, büyüme odaklı stratejiler geliştiren, ülke ekonomisine katkıda bulunan, kurumsal kültürün bir parçası olarak toplumsal alandaki faaliyetleri ile Sosyal Gelişime hizmet etmeyİ amaç edinmiş yalnızca üretimde değil, tasarımda, sunumda, pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda KALİTE SUNMAYI hedef edinen müşterilerini iş ortakları olarak kabul eden ve güvene dayalı ilişkiler kurarak sürdüren bir misyona sahiptir.


Vizyonumuz

   BE-KA Tekstiletkisini ve verimliliğini yerel ve uluslararası pazarlarda arttırarak, uluslararası alanda tanınan bir şirket olmayı amaçlar.

Dünya çapındaki markaların tedarikçisi olarak yüksek kaliteli geniş bir ürün yelpazesi sunmak hedefleri arasındadır.

Şirketimiz ekibimizin yüksek hayat standartlarına ulaşmasını sağlamak, kuruluşumuzun çalışanları ile birlikte doğaya saygılı örnek bir kurum olması ve konusunda aranan hazır giyim üreticisi olmayı hedeflemektedir.